Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet
  • Rehberlik Evet

Video Image

Bu paket 2023/2024 eğitim öğretim sezonu derslerini içerir.

Şimdi al, satın aldığın paketin 2023 derslerini hediye edelim ve 2024 dersleri başlayana kadar 2023 dersleri ile hemen hazırlanmaya başla.

Özdil Akademi ile kazanmaya hazır mısın?

Kayıt olan kursiyerlerimize hediyelerimiz:

A - KİTAP HEDİYELERİMİZ

1. Türkiye Derecelerinin Tercihi Özdil Akademi Yayınlarından çıkan 400 TL değerindeki Nevrotik Soru Bankası ve Nevrotilk 7'li Deneme Kitabı | (Hediye kitaplar dersler başlamadan bir hafta önce gönderilecektir)| HEDİYE!

2. PDR derslerimize katılacak öğrencilerimize, her dersin hocasının hazırladığı özgün 1200 sayfalık PDF şeklinde not paylaşımı olacaktır. Notlar sisteminize yüklenecek ve indirebileceksiniz. | HEDİYE!

B - YIL İÇİ ÇÖZÜLECEK SORU ÇÖZÜM HEDİYELERİMİZ

ÖABT PDR dersleri için yıl içi ders bitimlerinde çözülecek ve yazar hocalarımız tarafından hazırlanan özgün soru dosyası HEDİYE!

C - YIL SONU YAPILACAK GENEL TEKRAR HEDİYELERİMİZ

Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 500 tl değerinde ÖABT PDR Yıl Sonu 56 Saat Genel Tekrar Kampı ve 180 sayfalık özel hazırlanmış genel tekrar fasikülü HEDİYE

D- 2024 DERSLERİ BAŞLAYANA KADAR İZLEYEBİLECEĞİNİZ 2023 YILI DERSLERİ VİDEO PAKET HEDİYELERİMİZ

2024 dersleri başlayana kadar ÖABT PDR için 210 saatlik "2023 video kayıtları ve 54 saatlik 2023 Genel Tekrar Paketi video kayıtları" hediye edilecektir. | HEDİYE!

E - REHBERLİK HİZMETİMİZ ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Rehberlik hizmeti - Yıl boyu devam edecek. 1000 TL değerinde 30 kişilik gruplarla psikolog eşliğinde yapılan rehberlik hizmeti ile grupla etkileşim ve takip hizmeti (15 günde bir oturum) | HEDİYE!

F - SADECE ÖZDİL AKADEMİ'YE ÖZGÜ OLAN ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Sadece kendi öğrencimize özel eğitmenlerin de yer aldığı Whatsapp soru grupları (Yıl boyu) | HEDİYE!

Yıl sonu Konu + Soru İçeren Genel Tekrar Kampı | HEDİYE!

Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!

MEHMET
MEHMET YILMAZ

PDR- GENEL SORU ÇÖZÜMÜ-2


AVNİ
AVNİ YAVUZ

TEMEL PSİKOLOJİK KAVRAMLAR    

Derslerin Başlama Tarihi: 2 Ekim 2023

Derslerin Bitiş Tarihi: 2024 Mayıs Sonu

En Az Haftada 2 Gün Canlı Ders Yapılır

ÖABT canlı derslerimiz hafta içi  Salı - Çarşamba günleri yapılır, dersler en erken 19.00’da başlar. 

Özdil Akademi Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem: Derslerimizde Özdil Akademi ve Türkiye''nin Hocaları Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Özdil Akademi öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Özdil Akademi sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

2024 PDR Tüm Dersler

Paket Ders İçeriği

Psikolojik Danışma Kuram İlke ve Teknikeri. Mehmet Yılmaz

Davranış ve Uyum Bozuklukları | Mehmet Yılmaz

Bireyi Tanıma Teknikleri | Mehmet Yılmaz

Psikolojik Danışma ve Rehberlikte Araştırma ve Program Geliştirme istatistik| Mehmet Yılmaz

Mesleki Rehberlik ve Kariyer Danışmanlığı | Avni Yavuz

Alan Eğitimi | Avni Yavuz

Meslek Etiği ve Yasal Konular | Avni Yavuz

Temel Psikolojik Kavramlar | Avni Yavuz

2023 PDR ÖABT GENEL TEKRAR KAMPI PAKET İÇERİĞİ

Psikolojik Danışma Kuram İlke ve Teknikeri. Mehmet Yılmaz

Davranış ve Uyum Bozuklukları | Mehmet Yılmaz

Bireyi Tanıma Teknikleri | Mehmet Yılmaz

Psikolojik Danışma ve Rehberlikte Araştırma ve Program Geliştirme istatistik| Mehmet Yılmaz

Mesleki Rehberlik ve Kariyer Danışmanlığı | Avni Yavuz

Alan Eğitimi | Avni Yavuz

Meslek Etiği ve Yasal Konular | Avni Yavuz

Temel Psikolojik Kavramlar | Avni Yavuz

Tüm dersler paketini alan öğrencilerimize satın aldığı dersin yıl sonu genel tekrar paketi hediyedir.

KAYNAK: PDR derslerimize katılacak öğrencilerimize, her dersin hocasının hazırladığı özgün 1200 sayfalık PDF şeklinde not paylaşımı olacaktır.

 Türkiye Derecelerinin Tercihi Özdil Akademi Yayınlarından çıkan 400 TL değerindeki Nevrotik Soru Bankası ve Nevrotilk 7'li Deneme Kitabı | HEDİYE!