Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet
  • Rehberlik Evet

Video Image

Bu paket 2023/2024 eğitim öğretim sezonu derslerini içerir.

Not: Bu paket sabah ve akşam sınıflarının her ikisi için ortak bir pakettir. Dersler Başlamadan önce sabah ve akşam Eğitim Bilimleri sınıfları oluşturulacak. Sizlere gönderdiğimiz forma sabah veya akşam ders almak istediğinizi belirteceksiniz. Bu şekilde sabah veya akşam sınıflarına yerleştirilmiş olacaksınız.

Akşam Grubu: Eğitim Bilimleri canlı derslerimiz Cuma - Cumartesi - Pazar günleri yapılır, akşam grubu için dersler en erken 18.30 - 23.30 arası planlanır. Dersler günlük 4 ila 6 saat olarak yapılır.

Sabah Grubu: Eğitim Bilimleri canlı derslerimiz haftanın 5 günü yapılır, sabah grubu için dersler 10.00 - ile 16.00 arasında günlük 4 ila 6 saat olarak planlanır. Hafta içi ve hafta sonu şeklinde derler planlanır.


Şimdi al, satın aldığın paketin 2023 derslerini hediye edelim ve 2024 dersleri başlayana kadar 2023 dersleri ile hemen hazırlanmaya başla.

Özdil Akademi ile kazanmaya hazır mısın?

Paket ile Ücretsiz Verilen Eğitimler

A - KİTAP HEDİYELERİMİZ

1. Eğitim Bilimleri tüm dersler yaprak test formatında soru bankası (Hediye yaprak test formatında soru bankası dersler başladıktan sonra gönderilecektir) HEDİYE

2. Tüm dersler paketine özel olarak hazırlanan 900 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar dönem dersleri başlamadan bir hafta önce PDF olarak panelinize yüklenir.) HEDİYE

B - YIL İÇİ ÇÖZÜLECEK SORU HEDİYELERİMİZ

1. Eğitim Bilimleri dersleri için 400 adet soru içeren ders içi soru çözüm PDF dosyası (dönem içinde paylaşılır)| HEDİYE!

C - YIL SONU YAPILACAK GENEL TEKRAR HEDİYELERİMİZ

1. Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 400 tl değerinde Eğitim Bilimleri Yıl Sonu 56 Saat Genel Tekrar Kampı ve bu kampa özel olarak yazar kadromuz tarafından hazırlanan 240 sayfalık genel tekrar kampına özel hazırlanmış ders fasikülü HEDİYE

D - 2024 DERSLERİ BAŞLAYANA KADAR İZLEYEBİLECEĞİNİZ 2023 YILI DERSLERİ VİDEO PAKET HEDİYELERİMİZ

1. 2024 dersleri başlayana kadar 2023 Sezonu Eğitim Bilimleri yazar kadromuz tarafından sisteme yüklenen 196 saatlik tüm dersler video paketi ve 56 saatlik tüm dersler Genel Tekrar video paket HEDİYE

E - SADECE ÖZDİL AKADEMİ'YE ÖZGÜ OLAN ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Sadece kendi öğrencimize özel ve öğretmenlerimizin de yer aldığı Whatsapp soru grupları (Yıl boyu) | HEDİYE!

Yıl sonu Konu + Soru İçeren Genel Tekrar Kampı | HEDİYE!

1000 TL değerinde 30 kişilik özel Rehberlik Grupları ile kişisel takip ve rehberlik hizmeti (15 günde bir oturum) | HEDİYE!

Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!

ÖMER
ÖMER EKİCİ

GELİŞİM PSİKOLOJİSİ


Esra
Esra YALÇIN

ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ


YASİN
YASİN YILDIZ

ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ


FATİH
FATİH AYGÖREN

ÖĞRETİM YÖNTEM ve TEKNİKLERİ


İLHAN
İLHAN ÖZDEMİR

ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME


Ahmet
Ahmet ŞEN

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME


BÜNYAMİN
BÜNYAMİN ATALAY

Program Geliştirme-Sınıf Yönetimi-Materyal Tasarım


MURAT
MURAT SELVİ

Program Geliştirme-Sınıf Yönetimi-Materyal Tasarım


AVNİ
AVNİ YAVUZ

REHBERLİK


EREN
EREN SARIKAYA

REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM
Derslerin Başlama Tarihi: 19 Ekim 2023

Derslerin Bitiş Tarihi: 2024 Haziran ilk haftası

Not: Bu paket sabah ve akşam sınıflarının her ikisi için ortak bir pakettir. Dersler Başlamadan önce sabah ve akşam Eğitim Bilimleri sınıfları oluşturulacak. Sizlere gönderdiğimiz forma sabah veya akşam ders almak istediğinizi belirteceksiniz. Bu şekilde sabah veya akşam sınıflarına yerleştirilmiş olacaksınız.

Akşam Grubu: Eğitim Bilimleri canlı derslerimiz Cuma - Cumartesi - Pazar günleri yapılır, akşam grubu için dersler en erken 18.30 - 23.30 arası planlanır. Dersler günlük 4 ila 6 saat olarak yapılır.

Sabah Grubu: Eğitim Bilimleri canlı derslerimiz haftanın 5 günü yapılır, sabah grubu için dersler 10.00 - ile 16.00 arasında günlük 4 ila 6 saat olarak planlanır. Hafta içi ve hafta sonu şeklinde derler planlanır.

Özdil Akademi Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem: Derslerimizde Özdil Akademi ve Türkiye''nin Hocaları Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Özdil Akademi öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Özdil Akademi sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

2024 - KPSSS - Eğitim Bilimleri (Tüm Dersler - Paket 1) (Akşam Grubu - Sabah Grubu) - Ders Paketinin İçeriği

| Gelişim Psikolojisi | Ömer EKİCİ| 30 SAAT

| Öğretim Yöntem ve Teknikleri | Fatih AYGÖREN | 30 SAAT

| Program Geliştirme - Materyal Tasarımı - Sınıf Yönetimi| BÜNYAMİN ATALAY - MURAT SELVİ| 35 SAAT

| Ölçme ve Değerlendirme | İlhan ÖZDEMİR| 20 SAAT

| Ölçme ve Değerlendirme | Ahmet ŞEN| 20 SAAT

| Öğrenme Psikolojisi | Yasin YILDIZ - ESRA ODABAŞI| 30 SAAT

| Rehberlik ve Özel Eğitim | Eren Sarıkaya - Avni Yavuz - Mehmet Yılmaz| 25 SAAT

Toplam 190 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir.

Bu Paketin kullanımı 2024 KPSS tarihine kadar geçerlidir.

2024 - KPSSS - Eğitim Bilimleri (Tüm Dersler Genel Tekrar) (Akşam Grubu - Sabah Grubu) (Bu paket yıl sonu genel tekrar paketidir. Tüm dersler paketini alan öğretmenlerimize ücretsizdir.)

 Ders Paketinin İçeriği

Gelişim Psikolojisi - Ömer EKİCİ - 8 Saat - Konu Tekrarı

Öğretim Yöntem ve Teknikleri - Fatih AYGÖREN| - 12 Saat - Konu Tekrarı

|Program Geliştirme - Materyal Tasarımı - Sınıf Yönetimi| BÜNYAMİN ATALAY - MURAT SELVİ| 11 SAAT

Ölçme ve Değerlendirme - İlhan ÖZDEMİR- 5 Saat - Konu Tekrarı

Ölçme ve Değerlendirme - Ahmet ŞEN- 5 Saat - Konu Tekrarı

Öğrenme Psikolojisi - Yasin YILDIZ - 7 Saat - Konu Tekrarı

Rehberlik ve Özel Eğitim - Eren Sarıkaya - Avni Yavuz - 8 SAAT

Toplam 56 Saat Genel Tekrar ve genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 200 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize genel tekrar dersleri başlamadan önce yüklenecektir.

Bu paketin kullanımı 2024 KPSS tarihine kadar geçerlidir.

Eğitim Bilimleri Yaprak test formatında soru bankası bu paketi alan öğrencilerimize hediye edilecektir.(Kargo karşı ödemeli olarak gönderilecektir)

Tüm dersler paketine özel olarak hazırlanan 900 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar dönem dersleri başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.)

Genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 220 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar yıl sonu genel tekrar dersleri başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.)