Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet
  • Rehberlik Evet

Video Image

Bu paket 2023/2024 eğitim öğretim sezonu derslerini içerir.

Şimdi al, satın aldığın paketin 2023 derslerini hediye edelim ve 2024 dersleri başlayana kadar 2023 dersleri ile hemen hazırlanmaya başla.

Özdil Akademi ile kazanmaya hazır mısın?

Paket ile Ücretsiz Verilen Eğitimler

A - KİTAP HEDİYELERİMİZ

1. Genel Kültür - Genel Yetenek Yaprak test formatında tüm dersler soru bankası (Hediye yaprak test formatında soru bankası dersler başladıktan sonra gönderilecektir) HEDİYE

2. Toplam 276 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir. HEDİYE

B - YIL İÇİ ÇÖZÜLECEK SORU HEDİYELERİMİZ

1. Genel Kültür - Genel Yetenek dersleri için 400 adet soru içeren ders içi soru çözüm PDF dosyası (dönem içinde paylaşılır)| HEDİYE!

C - YIL SONU YAPILACAK GENEL TEKRAR HEDİYELERİMİZ

1. Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 450 tl değerinde Genel Kültür Genel Yetenek yılı Yıl Sonu 74 Saat Genel Tekrar Kampı ve 250 sayfalık özel hazırlanmış genel tekrar fasikülü HEDİYE

D - 2024 DERSLERİ BAŞLAYANA KADAR İZLEYEBİLECEĞİNİZ 2023 YILI DERSLERİ VİDEO PAKET HEDİYELERİMİZ

1. 2024 dersleri başlayana kadar 2023 Sezonu Genel Kültür Genel Yetenek yazar kadromuz tarafından sisteme yüklenen 170 saatlik tüm dersler video paketi ve 56 saatlik genel tekrar video paket HEDİYE

E - SADECE ÖZDİL AKADEMİ'YE ÖZGÜ OLAN ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Sadece kendi öğrencimize özel ve öğretmenlerimizin de yer aldığı WhatAapp soru grupları (Yıl boyu) | HEDİYE!

Yıl sonu Konu + Soru İçeren Genel Tekrar Kampı | HEDİYE!

1000 TL değerinde 30 kişilik özel Rehberlik Grupları ile kişisel takip ve rehberlik hizmeti (15 günde bir oturum) | HEDİYE!


Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!

İbrahim Can
İbrahim Can ERTUĞRUL

EKPSS COĞRAFYA


FELEMEZ
FELEMEZ GÜNEŞ

EKPSS GÜNCEL BİLGİLER


MEHMET
MEHMET BAYRAKTAR

EKPSS MATEMATİK


GÜLER
GÜLER KULUÇ

EKPSS MATEMATİK 2


Burak
Burak GÜNDOĞDU

EKPSS REHBERLİK 1


Seher
Seher ZAYİM

EKPSS REHBERLİK 2


Esra
Esra YALÇIN

EKPSS REHBERLİK 3


İbrahim
İbrahim KARAKAYA

EKPSS TARİH


OSMAN
OSMAN HOCA

EKPSS TARİH 2


Mustafa
Mustafa GÜNERİ

EKPSS TÜRKÇE


İBRAHİM
İBRAHİM İŞBİLİR

EKPSS TÜRKÇE 2


KAAN DOĞUKAN
KAAN DOĞUKAN KOPARAN

EKPSS VATANDAŞLIK


  Bilgilendirme

    Haftada en az 3 Gün "Canlı Ders" yapılır

    Derslerin Başlama Tarihi: 19 Ekim 2023

    Derslerin Bitiş Tarihi: 2024 Nisan ilk haftası

    Genel Kültür - Genel Yetenek canlı derslerimiz Cuma - Cumartesi - Pazar günleri yapılır, akşam grubu için dersler en erken 18.30’da başlar. Dersler günlük 4 ila 6 saat olarak planlanır.


Özdil Akademi Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem:

Derslerimizde Özdil Akademi ve Türkiye''nin Hocaları Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması:

Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi:


Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek:

Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri:

Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri:

Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri:

Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması:

Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Özdil Akademi öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Özdil Akademi sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

2024 - E- KPSSS - Genel Kültür - Genel Yetenek (Tüm Dersler)

 Türkçe Toplam Ders 35 Saat

| TÜRKÇE | Mustafa Güneri

| TÜRKÇE | İbrahim İşbilir

 Matematik Toplam Ders 60 Saat

 | MATEMATİK | Mehmet Bayraktar

| MATEMATİK | Güler Kuluç

Tarih Toplam Ders 50 Saat

| TARİH | Osman Hoca (Genel Tarih)

| TARİH | İbrahim Karakaya (İnkılap Tarihi)

Coğrafya Toplam Ders 35 Saat

| COĞRAFYA | İbrahim Can Ertuğrul

Vatandaşlık Toplam Ders 15 Saat

| VATANDAŞLIK - GÜNCEL| Kaan Doğukan Koparan

Rehberlik Toplam Ders 45 Saat

Rehberlik - Burak Gündoğdu

Rehberlik - Seher ZAYİM

Rehberlik - Esra Odabaşı

Toplam 240 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir.

Toplam 50 Saat Genel Tekrar ve genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 200 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize genel tekrar dersleri başlamadan önce yüklenecektir.

Genel yetenek - Genel Kültür  Yaprak test formatında Tüm Dersler Soru Bankası bu paketi alan öğrencilerimize hediye edilecektir.(Kargo karşı ödemeli olarak gönderilecektir)

Tüm dersler paketine özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar dersler başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.)

Genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 300 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar yıl sonu genel tekrar dersleri başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.)