Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet
  • Rehberlik Evet

Bu paket 2023/2024 eğitim öğretim sezonu derslerini içerir.

Kayıt olan kursiyerlerimize hediyelerimiz:

A KİTAP HEDİYELERİMİZ

1. Türkiye Derecelerinin Tercihi Özdil Akademi Yayınları 550 TL değerindeki 5’li Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti (Kitaplar 900 sayfa konu 1400 adet soru içerir)| HEDİYE!

2. Eğitim Bilimleri Yaprak test formatında tüm dersler soru bankası (Hediye Yaprak test formatında soru bankası dersler başladıktan sonra gönderilecektir) HEDİYE

3. Genel Kültür - Genel Yetenek Yaprak test formatında tüm dersler soru bankası (Hediye Yaprak test formatında soru bankası dersler başladıktan sonra gönderilecektir) HEDİYE

4.GK-GY Toplam 276 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir. HEDİYE

5. E-B Tüm dersler paketine özel olarak hazırlanan 900 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar dönem dersleri başlamadan bir hafta önce PDF olarak panelinize yüklenir.) HEDİYE

B YIL İÇİ ÇÖZÜLECEK SORU HEDİYELERİMİZ

1. Genel Kültür - Genel Yetenek dersleri için 400 adet soru içeren ders içi soru çözüm PDF dosyası (dönem içinde paylaşılır)| HEDİYE!

2. Eğitim Bilimleri dersleri için 400 adet soru içeren ders içi soru çözüm PDF dosyası (dönem içinde paylaşılır)| HEDİYE!

3. ÖABT Türkçe dersleri için 1200 adet sorunun çözüleceği sorularla sarmal tekrar | HEDİYE!

C YIL SONU YAPILACAK GENEL TEKRAR HEDİYELERİMİZ

1. Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 400 tl değerinde Eğitim Bilimleri Yıl Sonu 56 Saat Genel Tekrar Kampı ve bu kampa özel olarak yazar kadromuz tarafından hazırlanan 240 sayfalık genel tekrar kampına özel hazırlanmış ders fasikülü HEDİYE

2. Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 450 tl değerinde Genel Kültür Genel Yetenek yılı Yıl Sonu 74 Saat Genel Tekrar Kampı ve 250 sayfalık özel hazırlanmış genel tekrar fasikülü HEDİYE

3. Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 500 tl değerinde ÖABT Türkçe Yıl Sonu 70 Saat Genel Tekrar Kampı ve 200 sayfalık özel hazırlanmış genel tekrar fasikülü HEDİYE

D 2024 DERSLERİ BAŞLAYANA KADAR İZLEYEBİLECEĞİNİZ 2023 YILI DERSLERİ VİDEO PAKET HEDİYELERİMİZ

1. 2024 dersleri başlayana kadar ÖABT Türkçe için 300 saatlik "2023 video kayıtları ve 70 saatlik 2023 Genel Tekrar Paketi video kayıtları" hediye edilecektir. | HEDİYE!

2. 2024 dersleri başlayana kadar 2023 Sezonu Eğitim Bilimleri yazar kadromuz tarafından sisteme yüklenen 196 saatlik tüm dersler video paketi ve 56 saatlik tüm dersler Genel Tekrar video paket HEDİYE

2. 2024 dersleri başlayana kadar 2023 Sezonu Genel Kültür Genel Yetenek yazar kadromuz tarafından sisteme yüklenen 170 saatlik tüm dersler video paketi ve 56 saatlik genel tekrar video paket HEDİYE

E - SADECE ÖZDİL AKADEMİ'YE ÖZGÜ OLAN ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Sadece kendi öğrencimize özel Whatsapp soru grupları (Yıl boyu) | HEDİYE!

Yıl sonu Konu + Soru İçeren Genel Tekrar Kampı | HEDİYE!

1000 TL değerinde 30 kişilik özel Rehberlik Grupları ile kişisel takip ve rehberlik hizmeti (15 günde bir oturum) | HEDİYE!

18 saatlik "KPSS Tarih Genel Tekrar" ders paketi ve bu paket özel olarak hazırlanan notlar | HEDİYE!

Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!

Alparslan
Alparslan ERENER

DİL BİLİMİ VE DİL BİLGİSİ


ÖMER
ÖMER HOCA

BATI EDEBİYATI


Yekta
Yekta ÖZDİL

ESKİ TÜRK EDEBİYATI


Yavuz
Yavuz GÜNEŞ

DİL BİLGİSİ-ŞEKİL BİLGİSİ (SORU ÇÖZÜMÜ)


İlker
İlker HAYAT

SÖZEL MANTIK


Asena Gülsüm
Asena Gülsüm GÜNEŞ

YENİ TÜRK EDEBİYATI (CUMHURİYET DÖNEMİ)


MEHMET
MEHMET YILMAZ

REHBERLİK VE MOTİVASYON


Sinem Büşra
Sinem Büşra YILMAZ

YABANCILARA TÜRKÇE ÖĞRETİMİ


Harun
Harun DİNÇOĞLU

YENİ TÜRK EDEBİYATI (SORU ÇÖZÜMÜ)


MUSTAFA
MUSTAFA KÜÇÜK

ÇAĞDAŞ TÜRK ve DÜNYA TARİHİ


İbrahim Can
İbrahim Can ERTUĞRUL

COĞRAFYA


BARIŞ
BARIŞ SALT

COĞRAFYA 2


BİROL
BİROL YETİMOĞLU

GENEL TARİH


İbrahim
İbrahim KARAKAYA

İNKILAP TARİHİ


MEHMET
MEHMET BAYRAKTAR

MATEMATİK


Barış
Barış Kocaoğlu

MATEMATİK 2


OSMAN
OSMAN HOCA

TARİH


İBRAHİM
İBRAHİM İŞBİLİR

TÜRKÇE


ORHAN
ORHAN BİLİR

TÜRKÇE 2


KAAN DOĞUKAN
KAAN DOĞUKAN KOPARAN

VATANDAŞLIK


YASİN
YASİN YILDIZ

ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ 2


ÖMER
ÖMER EKİCİ

GELİŞİM PSİKOLOJİSİ


Esra
Esra YALÇIN

ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ


FATİH
FATİH AYGÖREN

ÖĞRETİM YÖNTEM ve TEKNİKLERİ


İLHAN
İLHAN ÖZDEMİR

ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME


Ahmet
Ahmet ŞEN

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 2


BÜNYAMİN
BÜNYAMİN ATALAY

Program Geliştirme-Sınıf Yönetimi-Materyal Tasarım


MURAT
MURAT SELVİ

Program Geliştirme-Sınıf Yönetimi-Materyal Tasarım 2


AVNİ
AVNİ YAVUZ

REHBERLİK


EREN
EREN SARIKAYA

REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM

En az haftanın 6 günü Premium Plus paketinde ders olacaktır.

Ekim başı Whatsapp grupları kurulacak genel bilgilendirmeler oradan yapılacak

GY/GK - Eğitim Bilimleri 19 Ekim 2023

ÖABT Derslerin Başlama Tarihi: 16 Ekim 2023

Tüm Derslerin Bitiş Tarihi: 2024 Mayıs Sonu

ÖABT canlı derslerimiz hafta içi Pazartesi - Salı - Çarşamba ve Perşembe günleri yapılır.

Not: Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri için bu paket sabah ve akşam sınıflarının her ikisi için ortak bir pakettir. Dersler Başlamadan önce sabah ve akşam Eğitim Bilimleri sınıfları oluşturulacak. Sizlere gönderdiğimiz forma sabah veya akşam ders almak istediğinizi belirteceksiniz. Bu şekilde sabah veya akşam sınıflarına yerleştirilmiş olacaksınız.

Akşam Grubu: Genel Kültür - Genel Yetenek - Eğitim Bilimleri canlı derslerimiz Cuma - Cumartesi - Pazar günleri yapılır, akşam grubu için dersler en erken 18.30 - 23.30 arası planlanır. Dersler günlük 4 ila 6 saat olarak yapılır.

Sabah Grubu: Genel Kültür - Genel Yetenek - Eğitim Bilimleri canlı derslerimiz haftanın 5 günü yapılır, sabah grubu için dersler 10.00 - ile 16.00 arasında günlük 4 ila 6 saat olarak planlanır. Hafta içi ve hafta sonu şeklinde derler planlanır. 

Özdil Akademi Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem: Derslerimizde Özdil Akademi ve Türkiye''nin Hocaları Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Özdil Akademi öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Özdil Akademi sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

Bu paket içeriğine 2024 yılı için ÖABT - Genel Kültür - Genel Yetenek - Eğitim Bilimleri tüm dersler yıl içi konu anlatımları ve yıl sonu genel tekrar kampları dahildir.

ÖABT Türkçe Paket Ders İçeriği

 | -Anlama ve Anlatma Teknikleri | Ders Hocası: Alparslan ERENER | (EN AZ 40 SAAT DERS + SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Çocuk Edebiyatı | Ders Hocası: Yekta ÖZDİL | (EN AZ 15 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Yabancılara Türkçe Öğretimi-Alparslan ERENER | (EN AZ 10 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Alan Eğitimi | Ders Hocası: Alparslan ERENER | (EN AZ 25 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Batı Edebiyatı Tarihi | Ders Hocası: Ömer Hoca- | (EN AZ 10 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Dil Bilimi | Ders Hocası: Alparslan ERENER | (EN AZ 20 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Eski Türk Edebiyatı | Ders Hocası: Yekta ÖZDİL | (EN AZ 40 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Halk Edebiyatı | Ders Hocası: Asena Gülsüm GÜNEŞ | (EN AZ 50 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Yeni Türk Edebiyatı ve Edebî Akımlar | Ders Hocası: Asena G. GÜNEŞ | (EN AZ 65 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Edebiyat Bilgi ve Kuramları | Ders Hocası: Yekta ÖZDİL - Sinem B. YILMAZ | (EN AZ 10 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

 | -Dilbilgisi (Şekil Bilgisi) | Ders Hocası: Yekta ÖZDİL | (EN AZ 24 SAAT DERS)

 | -Dilbilgisi (Ses Bilgisi) | Ders Hocası: Yavuz GÜNEŞ | (EN AZ 8 SAAT DERS)

 | Beyit Şerhi | Ders Hocası: Yekta ÖZDİL | (EN AZ 15 SAAT DERS+ SORU ÇÖZÜMÜ)

2024 TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT GENEL TEKRAR KAMPI

Ders Paketinin İçeriği

Eski Türk Edebiyat - YEKTA ÖZDİL - 8 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Yeni Türk Edebiyatı - ASENA GÜLSÜM GÜNEŞ - 12 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Çocuk Edebiyatı - YEKTA ÖZDİL- 3 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Edebi Akımlar - Batı Edebiyatı Tarihi - ÖMER HOCA- 2 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Anlama ve Anlatma Teknikleri - ALPARSLAN ERENER - 14 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Alan Eğitimi - ALPARSLAN ERENER- 8 SAATKONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Dil Bilimi -ALPARSLAN ERENER- 5 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Dilbilgisi - (Şekil Bilgisi) YEKTA ÖZDİL- 6 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Dilbilgisi (Ses Bilgisi) | Yavuz Güneş - 2 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Halk Edebiyatı - ASENA GÜLSÜM GÜNEŞ - 6 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Yabancılara Türkçe Öğretimi - ALPARSLAN ERENER - 2 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Edebiyat Bilgi ve Kuramları Sinem B. YILMAZ 2 SAAT KONU TEKRARI+SORU ÇÖZÜMÜ

Harun Dinçoğlu, Yavuz Güneş, Asena Gülsüm Güneş, Ömer Hoca, İlker Hayat, Sinem B. Yılmaz hocalarımızla 90 saat 1200 adet sorunun çözüldüğü soru çözüm paketi tüm paket alan hocalarımıza hediyedir.

Eğitim Modeline farklı bir yaklaşımla konuları pekiştiriyoruz.

1- Uzmanından detaylı konu anlatımı ile konuyu tam kavra.

2- Farklı uzman bir hoca ile yıl boyu soru çözümü ile konuyu pekiştir.

3- 9 yıllık ÖABT tecrübesi olan bir kadro ile sınava hazırlan işini şansa bırakma

.2024 - KPSSS - Genel Kültür - Genel Yetenek (Tüm Dersler - Paket 1) (Sabah Grubu - Akşam Grubu) - Ders Paketinin İçeriği

 Türkçe Toplam Ders 46 Saat

| TÜRKÇE | YEKTA ÖZDİL (Dil Bilgisi) | 6 SAAT SORU ÇÖZÜMÜ

| TÜRKÇE | İLKER HAYAT (Sözel Mantık) | 10 SAAT SORU ÇÖZÜMÜ

 | TÜRKÇE | İBRAHİM İŞBİLİR ( Anlam Bilgisi - Ses - Yazım - Noktalama) | 12 SAAT

 | TÜRKÇE | ORHAN BİLİR (Dil bilgisi) | 18 SAAT KONU ANLATIMI

 Matematik Toplam Ders 75 Saat

 | MATEMATİK | MEHMET BAYRAKTAR | 45 SAAT

| MATEMATİK | BARIŞ KOCAOĞLU| 30 SAAT

Tarih Toplam Ders 78 Saat

| TARİH | MUSTAFA KÜÇÜK (Çağdaş Türk tarihi)| 8 SAAT

 | TARİH | BİROL YETİMOĞLU (Genel Tarih)| 35 SAAT

 | TARİH | İBRAHİM KARAKAYA (İnkılap Tarihi) | 35 SAAT

Coğrafya Toplam Ders 50 Saat

 | COĞRAFYA | BARIŞ SALT| 25 SAAT

| COĞRAFYA | İBRAHİM CAN ERTUĞRUL| 25 SAAT

Vatandaşlık Toplam Ders 28 Saat

| VATANDAŞLIK - GÜNCEL| KAAN DOĞUKAN KOPARAN - YASİN YILDIZ | 28 SAAT

Toplam 277 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir.

Hediye - 2024 - KPSSS - Genel Kültür - Genel Yetenek Genel Tekrar (Tüm Dersler - Genel Tekrar Paket 1) (Sabah Grubu - Akşam Grubu) - Ders Paketinin İçeriği

 | TÜRKÇE | YEKTA ÖZDİL - ORHAN BİLİR (Dil bilgisi) | 6 SAAT

 | TÜRKÇE | İBRAHİM İŞBİLİR - ( Anlam Bilgisi - Ses - Yazım - Noktalama) | 6 SAAT

| TÜRKÇE | İLKER HAYAT (Sözel Mantık) | 2 SAAT SORU ÇÖZÜMÜ

 | MATEMATİK | MEHMET BAYRAKTAR - BARIŞ KOCAOĞLU | 10 SAAT

 | TARİH | MUSTAFA KÜÇÜK (Çağdaş Türk tarihi)| 2 SAAT

 | TARİH | BİROL YETİMOĞLU ( Osmanlı tarihi)| 6 SAAT

 | TARİH | İBRAHİM KARAKAYA( İnkılap tarihi) | 6 SAAT

 | COĞRAFYA | İBRAHİM CAN ERTUĞRUL| 6 SAAT

 | COĞRAFYA | BARIŞ SALT| 6 SAAT

 | VATANDAŞLIK | KAAN DOĞUKAN KOPARAN - YASİN YILDIZ| 6 SAAT

Toplam 56 Saat Genel Tekrar ve genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 200 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize genel tekrar dersleri başlamadan önce yüklenecektir.

*************

2024 - KPSSS - Eğitim Bilimleri (Tüm Dersler - Paket 1) (Akşam Grubu - Sabah Grubu) - Ders Paketinin İçeriği

| Gelişim Psikolojisi | Ömer EKİCİ| 30 SAAT

| Öğretim Yöntem ve Teknikleri | SEDA ATAMAN | 30 SAAT

| Program Geliştirme - Materyal Tasarımı - Sınıf Yönetimi| BÜNYAMİN ATALAY - MURAT SELVİ| 35 SAAT

| Ölçme ve Değerlendirme | İlhan ÖZDEMİR| 20 SAAT

| Ölçme ve Değerlendirme | Ahmet ŞEN| 20 SAAT

| Öğrenme Psikolojisi | Yasin YILDIZ - ESRA ODABAŞI| 30 SAAT

| Rehberlik ve Özel Eğitim | Eren Sarıkaya - Avni Yavuz - Mehmet Yılmaz| 25 SAAT

Toplam 190 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir.

2024 - KPSSS - Eğitim Bilimleri (Tüm Dersler Genel Tekrar) (Akşam Grubu - Sabah Grubu) (Bu paket yıl sonu genel tekrar paketidir. Tüm dersler paketini alan öğretmenlerimize ücretsizdir.)

 Ders Paketinin İçeriği

Gelişim Psikolojisi - Ömer EKİCİ - 8 Saat - Konu Tekrarı

Öğretim Yöntem ve Teknikleri - Seda Ataman - 12 Saat - Konu Tekrarı

Program Geliştirme - Materyal Tasarımı - Sınıf Yönetimi| BÜNYAMİN ATALAY - MURAT SELVİ| 11 SAAT

Ölçme ve Değerlendirme - İlhan ÖZDEMİR- 5 Saat - Konu Tekrarı

Ölçme ve Değerlendirme - Ahmet ŞEN- 5 Saat - Konu Tekrarı

Öğrenme Psikolojisi - Yasin YILDIZ - 7 Saat - Konu Tekrarı

Rehberlik ve Özel Eğitim - Eren Sarıkaya - Avni Yavuz - 8 SAAT

Toplam 56 Saat Genel Tekrar ve genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 200 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize genel tekrar dersleri başlamadan önce yüklenecektir.

Bu paketin kullanımı 2024 KPSS tarihine kadar geçerlidir.

TÜRKÇE ÖABT KAYNAK: ÖABT Canlı veya Video derslerimizi Full paket olarak satın alan öğretmen arkadaşlarımıza, Türkiye Derecelerinin Tercihi Özdil Akademi Yayınları 5’li Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti hediye edilecektir.

EĞİTİM BİLİMLERİ KAYNAK: Tüm dersler paketine özel olarak hazırlanan 900 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar dönem dersleri başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.

Eğitim Bilimleri Genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 220 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar yıl sonu genel tekrar dersleri başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.)

GYGK KAYNAK: Toplam 276 Saat ders ve pakete özel olarak hazırlanan 1000 sayfalık "Ders Notları" PDF olarak panelinize yüklenecektir.

GY/GK Genel tekrar paketine özel olarak hazırlanan 200 sayfalık "Genel Tekrar Notları" PDF olarak panelinize "Kaynaklar Bölümüne" yüklenecektir. (Notlar yıl sonu genel tekrar dersleri başlamadan bir hafta önce panelinize yüklenir.)